reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Afillate výplata přes účet bez podnikatelského účtu  (Přečteno 2329 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Zdenek

  • Host
Dobrý den,chci se zeptat zda-li jde využít osobní účet pro posílání výplat z affilate. Chodí mi tam +- 800,- měsíčné a potřebuji to dávat do zisků ale na druhou stranu kvůli takovému malému zisku se mi nevyplatí dělat podnikatelský účet. Lze tedy využít nějak osobní a potom při roční úzávěrce ukázat na výpisu z účtu co bylo z affilate ?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaLada

  • Host
Re:Afillate výplata přes účet bez podnikatelského účtu
« Odpověď #1 kdy: 08. 07. 2015, 11:18:22 »
Jde to. Akorát se musíte připravit na to, že když to budete mít vše na jednom účtu, bude se vám při případné kontrole finanční úřad probírat vašimi soukromými platbami a u přijatých plateb budete muset dokazovat, která je soukromá a která firemní.
 
Ale když si uděláte podnikatelský účet třeba u FIO (a myslím, že asi i mBank), tak ho budete mít zdarma, čili nelze tvrdit, že se jeho založení "nevyplatí". Finančně by vás to nic nestálo a přínosem by bylo, že byste neměl v platbách takový nepořádek, jako když to máte vše smíchané na jednom účtu.


 

Platby GoPay

reklama