reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Jak se do lesa volá, tak se z lesa...:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Radek
« kdy: 14. 09. 2018, 12:43:13 »

Zdravím,
v červnu letošního roku jsem podepsal 2 DPP a obě platí až do října, u každého zaměstnavatele jednu. U prvního zaměstnavatele jsem také podepsal prohlášení, jelikož červencový příjem přesáhl 10 000 Kč. U druhého zaměstnavatele jsem měl příjem vždy do 10 000 Kč a byla odvedena pouze srážková daň 15%. Od 1.8. jsem ovšem začal podnikat jako vedlejší činnost (jsem student) a předpokládám, že dokonce roku budu mít příjem z podnikání do 10 000 Kč.
Mám poté do daňového přiznání zahrnou i oba příjmy z DPP nebo pouze příjem z podnikání, když oba předchozí příjmy již byli zdaněny? Ta stejná otázka platí i pro přehled pro ZP a pro sociálku. 
Platby GoPay

reklama