reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Jak se do lesa volá, tak se z lesa...:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Jana Prošková
« kdy: 15. 08. 2018, 13:22:03 »

Dobrý den, jako ERP systém pro rozrůstající firmu mohu doporučit systém Odoo. Implementujeme ho v rámci České republiky.
Pokud hledáte systém, který pro začátek není finančně nákladný a přitom je schopen růst s velikostí firmy, je Odoo fajn řešení.
[/color]Systém umí CRM, řízení příležitostí, objednávek. Skvěle je tam vyřešená historie komunikace a možnost zasílání nabídek i faktur přímo ze systému. Systém hostujeme v Amazon Cloudu, takže řešení je škálovatelné. Navíc tam nejsou žádné skryté poplatky a vše jsme schopni spustit okamžitě. [/size]
[/color]K systému Vám pak můžeme nabídnout analýzu, konzultace, školení či přímo úpravy na míru.[/size]
[/color]Obrovskou výhodou je napojení na Cribis, Bisnode, ARES a integrace na Abra flexiBee. Jestli chcete, vyzkoušejte si Free demo na [/size][/color]https://odoois.com/cs_CZ/get-odoo/demo#scrollTop=0[/size][/url][/color][/size]
Poslal: franta
« kdy: 30. 07. 2014, 07:17:29 »

Pokračujeme. Několik otázek na zvažování. Na jakém programu jede účetní? Na kolika počítačích plánujete systém provozovat? Děláte zakázkovou nebo sériovou výrobu?
Poslal: magdalena
« kdy: 28. 07. 2014, 20:05:13 »

Děkuj za upozornění, nechám s udělat konkrétní cenový návrh. Máta pravdu, že sklady potřebuj také. Účetní má svůj oblíbený systém, ale je pravda, že to chce takový systém, který by se dal s tím jejím propojit. Budu to muset všechno zjistit...
Poslal: franta
« kdy: 28. 07. 2014, 10:33:22 »

Zdravím, nenašel jsem sklady jenom zakázky a fakturaci. Nevím, zda je budete potřebovat, ale inventuru materiálu asi děláte. Další věc jsou zaměstnanci, mzdy a účetnictví? V součtu za rok (počet uživatelů a verze) to začíná lézt pěkně do peněz.
Poslal: franta
« kdy: 24. 07. 2014, 16:37:33 »

Vybírejte z prověřených (třeba se poptejte u svých dodavatelů). A někdy je lepší se trošku přizpůsobit, než si nechat dělat na zakázku úpravy. Systém by Vám měl vyhovovat i s nějakou vizí do budoucna. Nezapomeňte, že nejsou jen pořizovací náklady, ale i poplatek za upgrade (dnes spíše roční asistence).
Poslal: magdalena
« kdy: 23. 07. 2014, 22:40:50 »

Nemám moc přehled, co všechno se dá propojit dohromady. Měla jsem představu o ideálním systému na míru, ale IT firma mi naceněním vyrazila dech. Zajímalo by mě, co kdo využívá a jak moc to zjednoduší život.
Poslal: Pavel Říha (Rop)
« kdy: 21. 07. 2014, 13:15:20 »

A chcete v tom i účetnictví?
Poslal: magdalena
« kdy: 21. 07. 2014, 10:40:22 »

Dobrý den,
do firmy bych ráda pořídila informační systém. Jedná se o truhlárnu. Excel už nestačí a diář také ne. :-) Ráda bych, aby byl jednoduchý na obsluhu a přehledný. Potřebuji mít co nejkompletnější informace o zakázkách a dodavatelích. Budu ráda za všechny zkušenosti!
Platby GoPay

reklama