reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Co je šeptem, to je...:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Pavel Fer
« kdy: 04. 04. 2018, 13:58:57 »

Hledali jste možnosti financování pro vaše podnikání, nový nákup domů, výstavbu, půjčku na nemovitosti, refinancování, konsolidaci dluhů, osobní nebo obchodní účel? Vítejte v budoucnosti! Financování nám ulehčilo. Kontaktujte nás, protože nabízíme naši finanční službu za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 3% za dlouhou a krátkou dobu půjčky. Zúčastněný žadatel by se měl obrátit na nás pro další postupy při získávání úvěrů na adrese pavelfer4@gmail.com
Poslal: Petr Šinagl - AAC&S
« kdy: 17. 12. 2015, 21:41:10 »

Na příležitostné zapůjčení nemusíte mít živnost - bude to Váš příjem z pronájmu majetku podle §9 ZDP, proti kterému můžete uplatnit paušální výdaj 30%.
Ovšem pozor - za dny půjčení k výdělečné činnosti musíte jako vlastník vozidla zaplatit a přiznat silniční daň.
Pokud jste plátce DPH, bude částka za půjčení Vašim zdanitelným plněním,
pokud plátce DPH nejste stejně se příjem za půjčení bude počítat do Vašeho obratu pro posouzení povinnosti stát se plátcem DPH.
Poslal: jezevec
« kdy: 17. 12. 2015, 13:26:59 »

a co kdybyste kamarádovi mrsknul klíčky od auta, a přidal k tomu fakturu na nějakou práci která je předmětem vaší činnosti? pokud tedy se vám vůbec vyplatí vystavovat fakturu na několik stokorun.
Poslal: Karel
« kdy: 17. 12. 2015, 10:25:09 »

Dobrý den.
Chci se zeptat jak postupovat v případě, že půjčím auto.
Mám řemeslnou činnost a dodávku, kterou mám na rodné číslo.
Auto by nyní chtěl půjčit kamarád na mimořádný rozvoz a montáž.
Jak půjčení můžu účtovat když nemám ŽL na autodopravu nebo půjčovnu?
On by si vzniklé náklady chtěl dát do účetnictví.
Děkuji.
KC
Platby GoPay

reklama