reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Spočítejte: 5 - 3 se rovná:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: M.M.
« kdy: 09. 01. 2018, 11:59:21 »

Dobrý den,

jasně, jste li veřejně prospěšný poplatník, více v zákoně ( já už zase bohužel nemám čas ), čtěte  ( Sazby daně §6 bod 9  ) docela vás to potěší :

https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1993-16#p3

Poslal: Mirka
« kdy: 09. 01. 2018, 10:43:44 »

Invalidé - existuje nějaká výjimka u silniční daně pro organizaci sociálních služeb a chráněné dílny(provozovna invalidů)? Děkuji
Platby GoPay

reklama