reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Spočítejte: 6 + 1 se rovná:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Vaja
« kdy: 02. 04. 2010, 20:46:10 »

děkuji za odpověď
Poslal: Pavel Říha (Rop)
« kdy: 02. 04. 2010, 20:08:17 »

Živnost netřeba (pokud krom toho nájmu nebudete poskytovat nějaké služby nesouvisející s nájmem) ... jenom každý rok je třeba příjmy zdanit ... příjmy z pronájmu jsou příjmy dle § 9 zákona o daních z příjmů ... princip je stejný jako u podnikatelů ... na jedné straně máte příjmy ... na druhé straně máte výdaje (které musíte nějak prokázat) a rozdíl zdaňujete ... pokud výdaje nemáte (nebo je nemáte jak prokázat, nebo se vám nechce schraňovat doklady) tak můžete jako výdaj uplatnit 30 % příjmů ... :-)
Poslal: Vaja
« kdy: 02. 04. 2010, 17:45:23 »

Chci pronajímat byt.Potřebuji nejakou živnost nebo stačí jen zdanit příjem z pronájmu nemovitosti.Poradí pls někdo.Děkuji za odpověď
Platby GoPay

reklama