reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Poslední příspěvky

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Volné fórum / Jak stornovat souhrnné hlášení?
« Poslední příspěvek od qdras kdy 04. 01. 2019, 11:18:53 »
jak mohu stornovat souhrnné hlášení podané přes EPO před několika měsíci?
22
Volné fórum / Ekonomické ukazatele
« Poslední příspěvek od Nováková kdy 03. 01. 2019, 16:30:45 »
Dobrý den,
měla bych dotaz. Zda někdo ví, jaký je rozdíl v interpretaci ekonomických ukazatelů (likvidity,rentability,aktivity,zadluženosti) mezi výrobním podnikem a podnikem poskytující služby. Děkuji
23
Volné fórum / paušální výdaje
« Poslední příspěvek od Týna kdy 03. 01. 2019, 11:55:16 »
Dobrý den,
prosím o radu. Pěstuji a prodávám sazenice rostlin a zároveň si mimo sezónu přivydělávám výrobou a prodejem náramků a různých dekoračních předmětů. Je možné na všechnu tuto činnost uplatňovat paušální výdaje ve výši 80 % z příjmu ze zemědělské výroby? Nebo je nutné příjmy dělit a na každou činnost použít jiné procento? Většina mých příjmů pochází ze zemědělské výroby, zbytek je pouze malá část.
 
24
Volné fórum / E-shop
« Poslední příspěvek od Anonym kdy 02. 01. 2019, 13:18:42 »
Dobrý den,


mám dotaz. Asi před půl rokem jsem založil živnost volnou (výroba dřevěných, korkových výrobků...). V současnosti pracuji na webových stránkách přes platformu Shoptet. Budu muset pro provozování těchto stránek (prodej svých výrobků) rozšířit svoji živnost o maloobchod a velkoobchod (provoz eshopu) ?


Děkuji za odpověď.
25
Volné fórum / Začátek podnikání.
« Poslední příspěvek od Ondřej kdy 31. 12. 2018, 20:53:08 »
Dobrý den, chci si zřídit e-shop s vonnými dekoracemi (mýdla, svíčky atd) a ostatními dekoracemi. Mýdla vyrábím již z nakoupených polotvarů. Co vše je nutné podstoupit, abych mohl začít vyrábět a prodávat zákazníkům. Předem děkuji za odpověď.
26
Volné fórum / Dotaz ohledně založení živnostenského listu
« Poslední příspěvek od Martin kdy 29. 12. 2018, 20:15:36 »
Dobrý den, mám dotaz ohledně výběru živnosti, chtěl bych začít prodávat výrobky ze dřeva na fleru, jednalo by se o drobné výrobky ze dřeva.
Bohužel tedka nevím jestli se jedná o živnost řemeslnou nebo jestli by to šlo udělat jako živnost volnou(12. Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků). Nebo by to šlo udělat i na jinou volnou živnost? Děkuji za rady s pozdravem Krištof.
27
Volné fórum / DPH z třetích zemí (mimo EU)
« Poslední příspěvek od Artur kdy 28. 12. 2018, 22:25:13 »
Dobrý den,
můžete mi prosím poradit? Se společníky z ČR, kteří vlastní s.r.o. v ČR a jsou platci DPH (práci přijímají ze zahraničí z USA, EU a fakturuji za ni), chceme založit novou společnost v Arménii, která bude fakturovat české společnosti větší částky za poskytnuté služby. Předpokládám, že dle tamních zákonů musí být vystavené faktury s DPH. Jak DPH neodvést v Arménii nebo ji dokázat získat v ČR?
Děkuji
28
Volné fórum / jak začít s obchodem s oblečením
« Poslední příspěvek od Markéta kdy 28. 12. 2018, 04:29:18 »
Dobrý den     jdu si k vám pro radu...již delší dobu přemýšlím o založení prodejny,,,věci jsou z druhé ruky tedy sec hand...dlouho jsem opravdu hledala a zkoušela od více obchodníku,ale až tento me hlavně přesvěčil o kvalitě zboží..tak se teda ptám hned obchudek a nebo doma pronajmout jsi někde sklad co poradite,,a jestě jsen na plném důchodu jak to budu mít se živnostákem..Děkuji Domorázková
29
Daně a účetnictví / Re:Poforma faktura vs. zálohová faktura
« Poslední příspěvek od Jan Bratan kdy 26. 12. 2018, 08:26:52 »
Zdravím, jen bych se vás zde chtěl zeptat (vidím že se v tom vyznáte) - používáte někdo tento fakturační systém? https://imboss.cz/ - chystám se na něj přejít a zajímalo by mě jaký doopravdy je.
30
Volné fórum / Zaslané zboží ale nezaplaceno
« Poslední příspěvek od Petr kdy 24. 12. 2018, 02:23:05 »
Dobrý den, nedávno můj eshop obdržel objednávku v hodnotě 7.790,- korun zboží jsem zaslal ale po té jsem zjistil že mi zákazník nezaplatil fakturu jsem mu vystavil na které bylo udáno že platil kartou i když ničkoliv nijak nezaplatil.. zákazníka jsem se snažil kontaktovat ale marně.. nedávno jsem mu emailem poslal fakturu k proplacení.. co mám dělat když zákazník nezaplatí?
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10
Platby GoPay

reklama