reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Spočítejte: 21 + 6 se rovná:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Hanča
« kdy: 23. 05. 2018, 14:31:21 »

Podívejte se na tady na podnikateli do poradny, myslím, že Vás se to týkat nebude, zmocněnce by měly mít jen instituce, které zpracovávají a sledují nějaké citlivější údaje o osobách. Na stránkách podnkatel.cz je záložka přímo GDPR, tak se ještě jukněte tam.
Poslal: zamestnavatelkaeva
« kdy: 22. 05. 2018, 17:04:14 »

Mám tři zaměstnance ve vlastní firmě, provádím manikúru a pedikúru, já jako majitelka salonu též pracuji jako manikérka i pedikérka, všechny obsluhujeme klienty,všechny vedeme karty o vykonané službě klientovi a klienti se střídají u nás všech,tzn.neobsluhuje je stále stejná pracovnice,tudíž do karet klientů nahlížejí a pracují s nimi všechny tři zaměstnanci + já jako majitelka. Jak mám řešit poveřence pro ochranu osobních údajů, nebo není nutný pro moji firmu? Děkuji za odpověď
Platby GoPay

reklama