reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Spočítejte: 56 - 36 se rovná:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: MM
« kdy: 17. 04. 2019, 11:53:30 »

Jste tedy identifikovana osoba. Co vim tak pokud poskytujete sluzby osobam povinnym k DPH, kt. mají sídlo mimo ČR, je misto plneni mimo tuzemsko a poskytnutá plnění se do obratu nezahrnuji. Je to stejne jako kdyz mate prijmy z AdSense kde poskytujete sluzbu s mistem plneni v zahranici konkretne Googlu Ireland. 
Poslal: Martin
« kdy: 17. 04. 2019, 10:59:13 »

Ahoj,


mam ceskou zivnost, jsem neplatce DPH. Kazdy mesic fakturuju jedne firme na Slovnesku. Jsem tedy osoba registrovana. Na faktrure je DPH 0% a samotna DPH je odvadena Slovenskou firmou na Slovensku, ktera je platce DPH.


Muj dotaz je, pocitaji se mi tyto faktury (obrat z techto faktur) do limitu 1mil. pro to, abych se stal platcem DPH nebo se tyto faktury do limitu pro DPH nepocitaji?


Dekuji.
Platby GoPay

reklama