reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Spočítejte: 5 - 3 se rovná:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: dana skalková
« kdy: 26. 11. 2012, 19:45:13 »

Dobrý den, jsem OSVČ a pracuji v malém obchodě. Někdy se stane, že potřebuji k lékaři, nebo něco zařídit a abych nemusela zavírat obchod, pohlídá mi to třeba na dvě hodiny kamarádka. Vlastně mám tři takové, co mi zaskočí v případě potřeby, která z nich má zrovna čas. Podotýkám, že jsou to vyjímečné situace, dohromady několik hodin za rok a kamarádky nedostávají za to žádnou odměnu. Podle toho, co všude čtu, můžu dostat takovou pokutu, která by mě pracovně položila a pravděpodobně i zbavila bydlení. Opravdu musím všem kamarádkách zaplatit zdravotní prohlídku a sepsat s nima smlouvu? Už jsem se jedné ptala a její lékařka chce tu její smlouvu se mnou založit do karty a vstupní prohlídka je za 500,-
Ví někdo, jak to přesně je? Děkuji za odpověď
Platby GoPay

reklama