reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Láska hory...:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Hanča
« kdy: 15. 09. 2017, 11:04:07 »

Ano, má nárok na všechny jmenované příplatky - ZP § 115 a dále
Poslal: Krutišová
« kdy: 15. 09. 2017, 09:38:53 »


Pracovník ostrahy pracuje na turnusové směny 12 hod. nerovnoměrně rozvržené /cca 2 směny týdně/. Na jaké příplatky má nárok - noční, so+ne, svátek ?
Děkuji za odpověď. Krutišová
Platby GoPay

reklama