reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - acoandrea

Stran: 1 [2]
16
Děkuji mockrát za odpověď, velice mi pomohla..... ;)

17
Dobrý den, ve smlouvě stojí...předmětem je poskytnutí fin. prostředků dlužníkovi ve výši......a dlužník je příjmá do svého vlastnictví. Dlužník se zavazuje předmět plnění vrátit do 31.12.2016. Věřitel a  dlužník se dohodli na úroku v den vrácení předmětu ve výši 5%. Podepsáno dne 28.03.2011.....Ještě jdenou děkuji mockrát za radu.

18
Dobrý den, fyzická osoba půjčující peníze není v žádném vztahu k s.r.o., pouze na základě smlouvy o půjčce vloží obnos na Bú a po uplynutí zpravidla 3 let, bude dotyčnému obnos vrácen i s úrokem 5%. Děkuji za odpověď.....

Stran: 1 [2]
Platby GoPay

reklama