reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - RomanaNN

Stran: [1]
1
Zdravím všechny. Na konci září 2018 jsem ukončila pracovní poměr v jedné z provozoven herny a restaurace. Z důvodu 15 hodinových směn a mého zdravotního stavu. Našla jsem za sebe náhradu a tím pádem nemusela čekat dva měsíce kvůli výpovědní lhůtě - ukončili jsme prac.poměr dohodou. Poté jsem byla do konce října na nemocenské. O všech věcech jsem jednala pouze s paní provozní. Problém je v tom, že jsem od ní nedostala za září celou výplatu. Strhla mi pár tisíc z mých peněz za resty ostatních kolegů (např. za dluh kolegyně, která neměla zaplacenou útratu a dlužila v ,,kasírce´´), apod... Na výplatní pásce mám pouze základ, skutečné odpracované hodiny tam nemám. Ty mi napsala ,,bokem´´ na papír a za ně strhla ty peníze. Takže já mám vlastně výplatní pásku (kterou jsem převzala, ale nepodepsala)´, se špatnými hodinami, na které srážka není vidět. Papír, na který napsala skutečně odpracované hodiny, mínus srážky mám u sebe. Může mi to posloužit jako důkaz? Protože když někde jako důkaz předložím výplatní pásku, tak tam záznam o srážce nebude. Poraďte prosím někdo, máte s tím někdo zkušenost? (Mimochodem mi ještě ,,schválně´´ neposlala včas na OSSZ všechny listiny kvůli nemocenské, takže ji dostanu o měsíc později a navíc nemám evidenční list důchodového, potvrzení o zdanitelných příjmech apod.) Přijde mi to jako msta za to, že jsem odešla. Díky moc za odpovědi a přeji hezký den.

Stran: [1]
Platby GoPay

reklama