reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - TomVT

Stran: [1]
1
Dobrý den,


jak fungují vztahy mezi obchodníkem a výrobcem (dodavatelem)? Proč se prodejci s výrobcem domlouvají na prodeji výrobcova zboží? Nemůžou zboží pouze koupit a prodat? Potřebují na to snad povolení od výrobce? (Tam jde asi o ochrané známky, že?) Nebo to taky dělají, protože z takových spoluprací vyplývají slevy apod.?
... Když se vrátím k tomu, zda obchodník nemůže jen produkt koupit a prodat, musí to tak vůbec být? Vím, že je ještě možnost komisního prodeje, ale je to jediná další možnost?


Píšu seminární práci na toto téma a myslím, že by mi zde někdo na tyto otázky mohl odpovědět.


Předem velmi děkuji!

Stran: [1]
Platby GoPay

reklama