reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Jaká tekutina se nachází ve slově kalvoda?:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Zora Vraspírová
« kdy: 03. 04. 2012, 23:04:00 »

Dobrý den. V nařízení vlády 595/2006Sb, ust.§1 se píše, že manžel a dítě jsou vyživovanou osobou. . Mám si to tedy vysvětlit tak, že když má manželka exekuci na mzdu , bude se jí započítavat  manžel a dítě, ikdyž na ně neuplatňuje slevu ? Děkuji
Platby GoPay

reklama