reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - AUTODOPRAVAs.r.o.

Stran: [1]
1
Dobrý den ,
letos nastane  velký kurzový  rozdíl ve  firmách s pevným   ročním kurzem  ,jak  se s tím vyrovnat .
Na začátku roku byl stanoven kurz roční 27,02 Kč/EUR. Nyní  máme skutečný  kurz cca 25,60Kč/EUR . Je lepší před koncem ruku veškeré EURA  vyměnit za Kč ???nebo nechat ležet na účtu a vznikne nám kurzová ztráta (záporný rozdíl). Nehledě na ty  šílené  měsíční odvody DPH ze stanoveného  ročního kurzu 27,02 Kč/ EUR !!!
Do budoucna je  lepší  sjednat měsíční kurz nebo jak tyto  měnové  rozdíly řešit ??

2
Zaměstnanci a HR / Re:Zaměstnanec přestal chodit do práce
« kdy: 23. 08. 2017, 07:37:35 »
ANO  trh  je  vyluxovaný to je přesné  ,platy  se  zvýšily o 20% .Volných míst přibývá, a to napříč obory. ..avšak  stát  nic   neřeší krom zvýšení  minim.mzdy !! ...K 31. 7. 2017 evidoval Úřad práce ČR celkem 303 074 uchazečů o zaměstnání !!!

Stran: [1]
Platby GoPay

reklama