reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Marek Mikl

Stran: [1]
1
Pro začínající podnikatele / Re:Jak dát o sobě vědět
« kdy: 07. 09. 2012, 20:41:17 »
Kontakt by se měl zobrazovat i se jménem na levé straně přímo pod menu. Máte pravdu ičo mi tam chybí a ještě všechny tyto údaje dám i do sekce "O nás" Nemám představu jak web optimalizovat existuje nějaký odkaz kde by to bylo vysvětlené? Jinak s.r.o firmu založenou nemám podnikám sám na živnostenský list a chtěl bych v budoucnu si najít nějakou spíše menší dobře vybavenou dílnu se 3-5 zaměstnanci. Ale do začátku si nechci půjčovat peníze co kdyby nebyl odbyt... Kdo nebo co je to MoR?

2
Pro začínající podnikatele / Re:Jak dát o sobě vědět
« kdy: 07. 09. 2012, 19:34:40 »
web jsem si pokoušel dělat sám, ale nemám na to školu a ani čas se tomu nějak více věnovat takže vypadá nic moc nevábně www.stolmi.cz Zatím mám domluvenou spolupráci s firmou EB-stav s.r.o Nemáte kontakt nejlépe s vlastní dobrou zkušeností na nějakého webmaker nebo firmu, kdo umí udělat základní web s dobrým rankem?

3
Pro začínající podnikatele / Jak dát o sobě vědět
« kdy: 06. 09. 2012, 21:07:49 »
Zdravím,


jsem stolař a před nedávnem jsem přišel na slovenskou firmu, která vyrábí levné ale i kvalitní interiérové dveře. Cena se pohybuje od 2.5-5tis. Set obsahuje dveře, zárubeň a kliku. Cena je bez montáže. Dveře vypadají velmi dobře a zároveň se rychle a vcelku pohodlně montují. Ale potřebuji poradit s reklamou, nevím vůbec jak oslovit lidi a kam umístit reklamu aby pro mě byla co nejúčinnější?

4
Dobrý den.

Asi tak před třemi týdny jsem prodával 5 flash-disců Kingston 128GB. První dva jsem prodal do České republiky. Pro zbylé tři se mi ozvala zákaznice z Ameriky. S tím, že v Nigérii má manžela, který pracuje v těžební společnosti. Chtěla tedy poslat flashky na jeho adresu. Platba měla proběhnout tak, že ona odeslala peníze ze svého účtu ty banka  mně nepředá na můj účet do té doby, než pošlu scan papírů z DHL. Přišla mi výzva z Bank of Amerika, napsali že mi na účet přípíší 700 dolarů, ale chtějí scan okopírovaných dokumentů o odeslání z DHL. Emaily chodily s originálním logem banky fotkou jejich ředitele s podpisem. Zásilku jsem odeslal. Pak mi napsali že adresa je chybná. Zavolal jsem do dhl, adresu naštěstí změnili. Pak chtěla banka zaplatit 100 dolarů jako poplatek za převod peněz. To snad vždy hradí odesilatel? Chtějí to poslat na tuto adresu:
 NAME OF THE RECIEVER:AKERE JAMES
COUNTRY:NIGERIA
STATE:OYO
CITY:IBADAN
ADDRESS:NO 10 D'CASTEL IBADAN
ZIP CODE:23402

Posílat peníze americké bance do Nigérie? Potom trval tlak z banky na zaplacení, tvrdili že na Vánoce zavírají, takže bych si měl pospíšit. Dnes mi přišel email z DHL, že příjemce odmítá hradit 93 dolarů jako poplatek za přijetí objednávky. Teď zásilka stojí někde na pobočce v Nigérii. Banka trvá na zaplacení poplatku, myslím si že je to podvod. Co si o tom myslíte vy? Jak z toho ven? Za jakoukoli pomoc předem děkuji.

Stran: [1]
Platby GoPay

reklama