reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Spočítejte: 6 + 1 se rovná:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Tomáš Neugebauer
« kdy: 29. 12. 2017, 09:25:43 »

Problematika obalů, v souladu s evropským právem, je řešena zákonem č. 477/2001 Sb., o obalech a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů a jeho prováděcími předpisy - nařízení vlády č. 111/2002 Sb., ve znění pozdějších předpisů, vyhláška č. 116/2002 Sb. a vyhláška č. 641/2004 Sb. (od 1. 1. 2018 bude novelizována). S uvedením obalů na trh je spojeno několik, především administrativních, povinností.
Poslal: Dalibor
« kdy: 28. 12. 2017, 16:53:03 »


Dobrý den, podnikám, živnost mám velkoobchod maloobchod. V podstatě jen přeprodávám balené potraviny, ořechy, semena ad. Rád bych však vydal vlastní sérii obalů a tyto potraviny si sám přebaloval. Potřebuji znát všechny mé povinnosti, abych podnikal v souladu se zákonem.


Budu moc rád za každou pomoc, nebo nasměrování, kde se mohu obrátit.
Platby GoPay

reklama