reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Strita92

Stran: [1]
1
Právo a zákony / Obchodní zástupce
« kdy: 29. 05. 2013, 15:07:01 »
Dobrý den,


chtěli bychom s kamarádem spustit nový eshop a abychom ho co nejrychleji naplnili zbožím od různých dodavatelů, máme v plánu nějakým způsobem využívat jakýchsi obchodních zástupců, kteří by pro nás dodavatele sháněli, starali se o jejich zboží atd. Zajímá nás jakou formou s těmito lidmi můžeme uzavřít nějaké partnerství. Nebyli by placeni mzdou, ale provizí z objednávek.Zaměstnávat bychom nechtěli z důvody vysokých odvodů a dalších nákladů. Zajímalo by nás jestli je možné aby pro nás mohli lidé dělat na živnostenský list a jaké náležitosti to případně obnáší.


Děkuji všem za odpovědi a postřehy.

Stran: [1]
Platby GoPay

reklama