reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Doplňte nástroj k vyhazování hlíny (l.p.ta):

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Hana
« kdy: 15. 02. 2018, 11:00:35 »

Tento §15 odst.1)  v sobě zahrnuje nepřeberné množství možností na co se tento odpočet vztahuje. Takže pokud máte od obdarované strany potvrzení o přijetí, můžete si zahrnout celkem 9500,-
Poslal: Monikap
« kdy: 14. 02. 2018, 09:13:15 »

Dobrý den,
ráda bych si uplatnila v daňovém přiznání odčitatelnou položku dle §15 - darovala jsem krev (nárok na 9.000 Kč) a zároveň jsem dala dar  v hodnotě 500 Kč. Mohu uplatnit odpočet ve výši 9500 Kč nebo jen 9.000 Kč? Vím, že min. dar je 1.000 Kč, ale nelze to sečíst , když je to v rámci jednoho paragrafu?


Děkuji předem za odpověď
Platby GoPay

reklama