reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Kdo jinému ... kopá, sám do ní padá.:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: M.M.
« kdy: 01. 09. 2017, 07:16:10 »

Dobrý den,

podle charakteru vydávaného tištěného média, kdy platí, 

základní sazba, pokud nejsou naplněny podmínky pro sníženou nebo druhou sníženou sazbu DPH.

pro sníženou sazbu ( 15% ) http://business.center.cz/business/pravo/zakony/dph/priloha3.aspx

pro druhou sníženou sazbu ( 10% ) : http://business.center.cz/business/pravo/zakony/dph/priloha3a.aspx

pro uplatnění snížených sazeb ( ať již první či druhé ) musíte plnit přesné specifikace a zatřídění dle kódu nomenklatury.

V případě pochybností je možné požádat o závazné posouzení GFŘ postupem dle § 47a / §47b ZDPH


Poslal: Adriana
« kdy: 31. 08. 2017, 18:58:19 »

Dobrý den, od září jsme se stali plátci DPH. Vystavuji fakturu za náš časopis na inzerci, jaká bude sazba DPH ? Děkuji za odpověď. Adriana
Platby GoPay

reklama