reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Spočítejte: 88 + 10 se rovná:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Pr
« kdy: 13. 07. 2018, 10:41:38 »

Zdravím, mam dotaz tykajici se prijmu, ktere přijdou na virtuální bankovní účet Transferwise (ucet overeny pres kopii OP a pasu). Ten mi poskytne IBAN napr. v Nemecku a po prijeti platby je mozne si platbu preposlat za nizsi poplatek do CR. Oproti uctu od bezne banky se vsak jedna o to, ze jako fyzicky majitel daneho IBAN je uvedena spolecnost Transferwise, nikoliv ja. Muj dotaz zni, kdy a kdo ma takovy prijem zahrnout do ucetnictvi. Konkretni priklady:
1) penize dorazi 28.12. 2018 na Transferwise, ja si je preposlu na ucet az 10.1.2019 - do jakeho roku mam prijmy zahrnout?
2) prijmy prijdou na Transferwise ucet jine osoby (napr manzelka), ta je pak z Transferwise posle na muj bankovni ucet v CR.

Zkracene se jedná o to, v jakou chvíli se dana příchozí platba stava mym prijmem, kdyz virtuální IBAN ucet neni fakticky muj (a platbu si nechavam poslat na ucet cizi firmy)
Platby GoPay

reklama