reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Jaká tekutina se nachází ve slově kalvoda?:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: M.M.
« kdy: 30. 03. 2017, 23:45:51 »

Dobrý den,


bohužel nevím zda chápu správně váš dotaz, měla jste tzv. kontrolní nákup na ten jste vystavila EET účtenku kontrole- ta tady byla OK ( vlastně fiktivní tržba pro kontrolora i vás ) a pak jste vrátila kontrole inkasované peníze z kon. nákupu. ? pokud je to takto, musíte na EET kase udělat storno toho kont. nákupu, tedy  zadáte prostě stejnou částku jako při kontrole jen s - znaménkem ( tedy záporně ) a odešlete.


pak to podle mého sedí : máte EET účet za kon. nákup např. + 100 ( jako inkasujete peníze které hned kontrole vracíte ) a uděláte si hned  EET storno - 100 ( samozřejmě již peníze nevracíte ) výsledek je nulová transakce jak z pohledu tržby, tak z pohledu cash - flow na pokladně.Poslal: Eva
« kdy: 30. 03. 2017, 14:52:29 »

prosím o radu dnes jsem měla kontrolu na EET vše proběhlo v pořádku vystavila jsem vrácenku a peníze,ale jak postupovat s terminálem protože mi večer nebude sedět tržba s odesláním účtenem děkuji Horníčková
Platby GoPay

reklama