Poradna Podnikatel.cz

PODMÍNKY A MANUÁLY => Manuály fóra => Téma založeno: Redakce 22. 06. 2010, 16:14:08

Název: Jak položit nový dotaz do Volného fóra?
Přispěvatel: Redakce 22. 06. 2010, 16:14:08
Ověřte si svůj dotaz
Předtím, než založíte nové diskuzní téma, si zkontrolujte, zda již podobné téma nebylo v diskuzi komunikováno. Pro tyto účely využijte vyhledávací políčko, které naleznete v modrém pruhu vedle loga fóra. Můžete se totiž stát, že moderátor váš příspěvek smaže či přesune, pokud je duplicitním, a to bez předchozího upozornění.

Zadejte nový dotaz
Nový dotaz můžete zadat prostřednictvím velkého oranžového tlačítka "Nový dotaz do volného fóra" dostupného v horní části stránky a na všech podstránkách", anebo prostřednictvím tohoto přímého linku (http://poradna.podnikatel.cz/index.php?action=post;board=102.0).

Vyplňte všechny požadované položky
Při vkládání nového příspěvku vyplňte své jméno či přezdívku a e-mailovou adresu. Ta je důležitá především kvůli odpovědím na Váš dotaz. Pokud jste registrovaný uživatel (http://poradna.podnikatel.cz/index.php/topic,482.0.html), tyto údaje vyplňovat nebudete muset, sledování si můžete nastavit automaticky. Navíc si ke sledování můžete vybrat i jiná témata, do nichž jste nepřispívali, ale rádi byste o nich měli přehled.

Další položkou je předmět. Ten se snažte formulovat co nejpřesněji, protože tak máte největší šanci na rychlou odpověď. Předmět vychází z obsahu Vašeho dotazu. Proto se snažte nejdříve zformulovat svůj dotaz či příspěvek a až poté název předmětu. Uvádíme názorný příklad:

Dotaz:
Dobrý den, rád bych se zeptal, jak si založit novou živnost a co vše je k tomu zapotřebí?

Předmět:
ŠPATNĚ: Živnost
DOBŘE: Jak si založit novou živnost?

Neregistrovaný uživatel musí před odesláním opsat písmena z přiloženého obrázku. To u registrovaných uživatelů odpadá. Bez správného opsání obrázku nemůže běžný návštěvník nový dotaz položit. Čtěte nejčastější otázky a odpovědi (http://poradna.podnikatel.cz/index.php/topic,482.0.html)

(http://i.iinfo.cz/urs/screen2-127721554934353.png)