reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Co je šeptem, to je...:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Sennheiser
« kdy: 22. 07. 2016, 21:35:27 »

Mám dotaz zda financní urad muze odmitnout prijmout zajistovaci smenku,která má sloužit pouze k byrokratickému procesu při Hlášení nového auta ze zahraničí (EU)  plátcem DPH.. U této komodity FU požaduje po plátci DPH zaplatit zálohu na DPH ve výši 100%, kterou milostivě za půlroku vrátí. A bez tohoto nesmyslu nejde auto na dopravním inspektorátu přihlásit.. Chtěl jsem tuto pitomost obejít vystavením směnky ( přičemž Finanční správa šeky jako platební nástroj povolujeů A navíc tenhle paskvil při dovozu nových aut je jen v ČR .. V ostatních zemích DPH doplácí pouze neplátci..Stát si z nás opět dělá dojnou krávu na bezúročné půjčky několika set tisíc na půl roku..
Muj FU mi totiž sdělil, že se budou držet své zavedené praxe a platbu přijmou pouze běžnou úhradou.. Co s tím?
Platby GoPay

reklama