reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Jaká tekutina se nachází ve slově kalvoda?:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Květenská Blanka
« kdy: 11. 02. 2019, 17:53:36 »

Prosím poraďte, jak vyplnit kontrolní hlášení k DPH u společníků /sdružení bez právním subjektivity/ v r. 2019. Dříve společník č. 1 podával daňové přiznání za celou firmu a zároveň kontrolní hlášení. 2. společník podával daňové přiznání nulové a kontrolní hlášení podávat nemusel.
Od 1.1.2019 podává daň. přiznání k DPH za sebe každý ze společníků / podle % dohodnutých ve smlouvě/. Jak to bude s kontrolním hlášením, bude ho muset podávat každý? Faktury za práci vystavuje 1. společník. To fakturu /nad 10.000,-/ uvedu do kontrolního hlášení 2x? Jednomu v poměru např. 60 % a druhému 40%? Nebo jak by to mělo fungovat? Děkuji za odpověď
Platby GoPay

reklama