reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Co je šeptem, to je...:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Tomáš K.
« kdy: 23. 03. 2017, 23:04:13 »

Dobrý den,jsem OSVČ, neplátce DPH a hodlám poskytovat elektronické služby do zahraničí (přesněji do Velké Británie). Příjemci služby nejsou osoby povinné k dani - nepodnikatelé a poskytovaná služba je uvedena v seznamu § 10b ZDPH. Vztahuje se na mě podmínka registrovat se jako identifikovaná osoba a stát se plátcem DPH? Nebo můžu využívat stále své živnostenské oprávnění bez jakýchkoliv změn? Budu se muset zaregistrovat do MOSS?Prosil bych o zodpovězení dotazu při aktuální situaci a případné změně v následujících letech po Brexitu, kdy se z Velké Británie stane třetí země (poskytování elektronické služby do zemí mimo EU).Děkuji za odpovědi,Tomáš
Platby GoPay

reklama