reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Kdo chce psa bít, ... si vždycky najde.:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Hanča
« kdy: 04. 09. 2017, 16:57:43 »

Pokud bude lékař trvat na vystavení neschopenky, tak si ji vezměte a v práci na ni dejte poznámku NEUPLATNĚNO, normálně založte  a na ty dny vemte si dovču, jak radí paní Jana, on to určitě kontrolovat nebude.
Poslal: Jana
« kdy: 03. 09. 2017, 19:07:27 »

Zvláštní dotaz... Za prvních 14 dní platí DPN zaměstnavatel s tím, že první 3 dny jsou neplacené. DPN je 60%. Když si necháte vystavit DPN, musí se zaevidovat, odevzdat v práci. Tak si vemte dovču a neberte si DPN.
Poslal: Dana Benešová
« kdy: 02. 09. 2017, 10:29:27 »

Dobrý den, jsem jediný zaměstnanec ve firmě- účetní. Mám podstoupit plánovaný zákrok s hospitalizací 3-7 dní. Lze si nechat vystavit neschopenku a v případě, že půjdu ihned po skončení hospitalizace do práce ji nikde neodevzdat a neevidovat? Zaměstnavatel by mi vyplácel do 14 dní stejně buď měsíční fixní mzdu, nebo platil neschopenku.
Platby GoPay

reklama