reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Láska hory...:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Lada
« kdy: 13. 12. 2017, 09:00:17 »

Předpokládám, že nejste podnikatel OSVČ, ale normální zaměstnanec, skončila jste pracovní poměr k 30.11. a od 11.12. nastupujete do nového pracovního poměru, přičemž v mezidobí jste nebyla zaregistrovaná na Úřadu práce. Za období od 1.12 do 10.12. nemusíte doplácet vůbec nic, ani na zdravotním ani na sociálním pojištění.

Leda kdyby to trvalo celý kalendářní měsíc (tj. od 1.12. do 31.12.), tak byste musela zaplatit zdravotní pojištění (příslušnou minimální měsíční částku byste našla na webu své zdravotní pojišťovny, stejně tak číslo účtu, na který tu částku máte poslat). Naopak sociální pojištění byste nedoplácela ani v takovém případě, ale ten měsíc by se vám nezapočítával na důchod.
Poslal: Katka
« kdy: 12. 12. 2017, 18:07:55 »

Ráda bych se zeptala, zda je potřeba zaplatit zdravotní a sociální pojištění za první polovinu měsíce v případě, že nastupuji do nového zaměstnání k 11 prosinci. Popřípadě kde to mám jít zaplatit a zda by šlo zjistit kolik dlužim a zaplatit to přes internet  Děkuji.
Platby GoPay

reklama