reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Spočítejte: 56 - 36 se rovná:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: MM
« kdy: 09. 04. 2019, 16:19:30 »

jo a tohle plati jen do brexitu... jak to bude pak, kdo vi.
Poslal: MM
« kdy: 09. 04. 2019, 16:18:13 »

bez DPH, na fakturu uvest, ze dph je povinen odvest prijemce. id osoba uz jste, takze pak jen podat souhrne hlaseni (neplest s kontrolnim hlasenim). Priznani k DPH netreba pokud tam nic jineho nepriznavate, napr. nakup sluzby ze zahranici. Staci, ze to je v tom souhrnem hlaseni. Pokud ale ano, tak treba nezapomenout na ten r. 21.
Poslal: Dana Zajíčková
« kdy: 09. 04. 2019, 12:40:35 »

Dobrý den, mám dotaz [size=0px] :) [/size][/font] Chci vyfakturovat podporu marketingove kampaně na firmu vedenou v Anglii, která má DIC. Jsem FO, neplátce daně, identifikovaná osoba, nejsem vedena v MOSS. Nikdy jsem nic do EU nefakturovala. Chápu správně, že vystavím fakturu bez DPH. V MOSS nemusím být registrovaná pokud si ohlídám 10.000 EU za rok. Místo plnění je v jiném členském státu?  Musím podat potom přiznání k DPH, kde udedu na řádku 21 částku na faktuře nebo to nikam neuvádím? Musím vyplnit souhrnné hlášení?  Moc děkuji za tvůj čas i odpověď. Dana Zajíčková
Platby GoPay

reklama