reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Kdo jinému ... kopá, sám do ní padá.:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Tomáš
« kdy: 02. 03. 2019, 12:46:27 »

Dobrý den,
osoba provozující malou fotovoltaickou elektrárnu (domácí elektrárnu do výkonu 5kW) od roku 2013 na základě povinné licence v podporovaném režimu Zelený bonus je podnikající osobou s příjmy ze samostatné činnosti dle § 7 odst. 1 písm. c) zákona o daních z příjmů. Kterou skupinu osob podle §7 odst. 7 zákona o dani z příjmu použít pro uplatnění výdajů % z příjmů? Jedná se o příjmy z živnostenského podnikání (b), nebo o jiné příjmy ze samostatné činnosti (d)? Lze tedy uplatňovat 60 či 40% z příjmů?
Platby GoPay

reklama