reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Co je doma, to se...:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Antonín Klejzar
« kdy: 16. 02. 2016, 14:16:25 »

Dobrý den, toto vybavení vám stačit bude, tedy nejspíš by se dalo s tímto vybavením zprovoznit vystavování účtenek a hlášení na centrální počítač. Tisknout na A4 je ale podle mě zbytečně nákladné, pokud to není faktura. Záleží co je vaše živnost, jak často vystavujete doklady atd. Třeba do obchodu s potravinami by toto bylo dosti nepraktické. Kdy se chystáte zařizovat na EET?
Poslal: Petr
« kdy: 14. 02. 2016, 00:07:16 »

To zatím nikdo neví, protože ten systém ještě ani neexistuje. Zcela jistě ale budete potřebovat spolehlivou zálohu veškeré EET komunikace po dobu 10 let zpětně, kvůli případným sporům se státem, kde Vám hrozí pokuta 500 tisíc Kč za každou ztracenou transakci.
Poslal: Ing. Bém Josef
« kdy: 13. 02. 2016, 01:12:41 »

Mám dotaz týkající se technického vybavení EET.Mám počítač s běžnou tiskárnou pro tisk formátu A4 napojený na internet. Stačí toto zařízení na vydávání účtenek a software EET nebo je nutné něco dokoupit?
Platby GoPay

reklama