reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Spočítejte: 88 + 10 se rovná:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: jan.novak2
« kdy: 29. 01. 2013, 10:26:15 »

Myslite ze kdybych napsal ze se to ridi (dned druhy radek) podle § 262 Obchodního Zákoníka.
A dolu bych jste napsal do zaverecna ujednani toto :   V souladu s ustanovením § 262, odst. 1 Obchodního zákoníku se smluvní strany dohodly, že jejich závazkový vztah, upravený touto smlouvou a spory z ní vzniklé, se budou řídit Obchodním zákoníkem.


Tak by to melo byt OK ne?
Poslal: jan.novak2
« kdy: 27. 01. 2013, 21:40:59 »

Právěže jsem se docetl ze by to jit melo.
A sice ve smyslu § 262 Obchodního Zákoníka.
Jak to tedy je ? :-)

Pripadne jakou smlouvu vytvorit podle obcanskeho zakonika ?
Poslal: Pavel Říha (Rop)
« kdy: 27. 01. 2013, 20:20:21 »

No v tom případě by to mělo být dle občanského zákoníku ... :-)
Poslal: jan.novak2
« kdy: 27. 01. 2013, 18:41:17 »

jj odpovedny zatupce je nepodnikatel, je v tom problem ?
Poslal: Pavel Říha (Rop)
« kdy: 27. 01. 2013, 18:03:48 »

Zarazil jsem se na druhém řádku. Dle obchodního zákoníku to zřejmě nebude, když odpovědný zástupce je nepodnikatel.
Poslal: jan.novak2
« kdy: 26. 01. 2013, 23:03:48 »

Dobrý den,
Bohužel mi nejde odpovídat ve vlákně, tak musím takto nanovo :-(((

Tady jsem vytovořil smlouvu s odpovědným zástupcem, může takto vypadat ?? nebo by jste něco změnily ?
Soubor prozatim uložím sem http://www.uloz.to/xnNSFrP/smlouva-o-odpovednem-zastupci-docx heslo : 12345
než ho spřístupní moderátor ve vlákně.
Poslal: Pavel Říha (Rop)
« kdy: 25. 01. 2013, 18:46:18 »

Jakoukoliv, která mezi vámi naváže vztah. Ať už je to pracovní smlouva, smlouva o sdružení nebo jak to mají soudruzi z živnosťáku rádi "smlouva o odpovědném zástupci"
Poslal: jan.novak2
« kdy: 25. 01. 2013, 12:22:10 »

Dobrý den,
Jakou mám založit smlouvu s mim odpovednym zastupcem, kdyz ja jsem OSVC a on neni. ?
Pripadne jake nalezitosti musi mit ?
Platby GoPay

reklama