reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Kdo jinému ... kopá, sám do ní padá.:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Pan Anonym
« kdy: 27. 11. 2018, 12:51:55 »

Zdravím,máme startup podnikající v IT, který se postupně přeměňuje v malou firmu.Máme velmi dobré reference a kladné ohlasy. Máme momentálně dost zakázek. Máme skvělé zaměstnance.Problém je, že nám nebyla zaplacena faktura od jedné firmy a ta faktura dělá víceméně náš tříměsíční rozpočet.Od té doby se to táhne, sotva přežíváme a bohužel prosinec bude nejspíš náš poslední měsíc.Mrzí mě to hlavně z důvodu, že firma se opravdu začala rozjíždět po veškerém věnovaném úsilí a dokonce si myslím, že se začala stabilizovat.
Bohužel ta díra v rozpočtu se projevila a popravdě nevím, co mám dělat dál...Kontokorent jsem zkoušel, ale byl zamítnut. Investora těžko seženeme a firma nemůže již dále žít ze záloh nových zakázek.Půjčit si nechci, pokud mám ručit jako fyzická osoba, protože sám jsem v úzkých kvůli penězům, které jsem do ní proinvestoval.
Ještě mě napadlo nechat firmu zkrachovat a zkusit to za dva roky znovu s tím, že bych si mohl nějak "převést" reference do nové firmy.Máte nějaký nápad?Děkuji.
Platby GoPay

reklama