reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Kdo jinému ... kopá, sám do ní padá.:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: dv
« kdy: 13. 03. 2019, 10:46:36 »

Tak nakoniec to vyzera tak ze na FU treba cestne prehlasenie a do zdravotky a cssz treba aj tak poslat prehlad, s tym ze sa vyplni 0.
Poslal: Hanča
« kdy: 11. 03. 2019, 07:59:15 »

Nevím, jestli je to nutné, ale bylo by lepší to čestné prohlášení poslat na FÚ i na zdravotní pojišťovnu a správu soc.zabezpečení, za to nic nedáte a je to jistota, že za rok 2018 máte povinnosti splněny.
Poslal: dv
« kdy: 10. 03. 2019, 18:47:27 »

Dobry den, minuly rok (2018) som pracoval na slovensku az do novembra, potom v decembri som si zalozil zivnost v CR ale nemal som este ziadne prijmy (prvy prijem zo zivnosti az v januari 2019). O rocne zuctovanie som poziadal svojeho byvaleho zamestnavatela na Slovensku. Pokial viem tak danove priznanie na CR podavat nemusim, ale moja otazka znie ci je potrebne podat nejake cestne prehlasenie o nulovych prijmoch zo zivnosti?
Dakujem
Platby GoPay

reklama