reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.


Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 30 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Kdo chce psa bít, ... si vždycky najde.:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Pavel
« kdy: 15. 05. 2016, 00:58:18 »

Pokud má roční příjem 300 tisíc a uplatní si paušál, který je řekněme 50% (nevím přesně kolik bude mít, beru průměr), tak má roční zisk 150 tisíc, tedy 12500 měsíčně. Myslím, že z této částky nebude platit daně zcela legálně.Jiná věc je sociální a zdravotní, to platit musí.
Poslal: M.M.
« kdy: 13. 05. 2016, 22:29:16 »

Znám chlapa, co nemá od r.2012 podáno jediné přiznání (ani daň z příjmů, ani DPH, ani silničku, ani vyúčtování daně z mezd) a naprosto nic se neděje. Socku a zdravko za sebe ani zaměstnance taky od roku 2009 neplatí. Finančák ho stále telefonem uhání, chlap na ně kašle. Jediný co se mu stalo je, že ho dali jako nespolehlivého plátce DPH. Sociálka mu obstavila účet, tak platí vše hotově, banku přestal používat. Má spoustu exekucí, ale protože nemá žádný majetek, vše přepsal na rodiče, tak je v klidu. Není mu totiž co sebrat, takže semtam přijde exekutor k němu do obchodu a odnese si třeba tisícku, dvě a zas přijde třeba za tři měsíce. Nechápu jak je to možné, ale opravdu je naprosto vysmátej a free..........
Poslal: Hans
« kdy: 12. 05. 2016, 16:23:45 »

To píšete ve stylu, jako byste to byl Vy, kdo neplatí (aspoň nějaké) daně.. ?
Vždy je lepší řešit takový problém přes finančák tím, že ta osoba tam příjde a vysvětlí problém, než aby na danou osobu přišel "vyrukovat" finančák - tam by ta pokuta mohla být šílená a navíc, nemusí to být jen pokuta, může to dojít ještě dál - zatajování příjmů atd. atd. to je pomalu na kriminál...
Poslal: jezevec
« kdy: 08. 05. 2016, 18:23:37 »

neplatí daně z příjmu?
a sociální a zdravotní pojištění platí?
Poslal: Jirka
« kdy: 07. 05. 2016, 04:23:34 »

Dobrý den,
setkal se někdo s případem,že osvč neplati daně z příjmu cca 20 let? Roční příjem cca 300 000. IT konzulant. Jakým způsobem toto řešit? Doplatit? Lze uplatnit výdajový paušal?

děkuji všem za pomoc
Platby GoPay

reklama