reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Volné podnikání  (Přečteno 1145 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Simi

  • Host
Volné podnikání
« kdy: 19. 02. 2014, 11:30:12 »
Dobrý den,


chtěla jsem se zeptat jestli by se tady našel někdo, kdo by mi byl ochotný/á odpovědět.
Je mi osmnáct let, mám ukončené základní vzdělání a studuji SŠ.


Mám dvě otázky:


1. Když jsem student, tak jak to je se zdravotním a sociálním pojištěním. Někde jsem četla, že první rok neplatím a pak podle příjmů doplácím, ale moc v tom nemám jasno.


2. Chtěla bych podnikat v těchto oblastech a potřebuji poradit, jestli je to při volném podnikání možné, popřípadě jaké vzdělání nebo rekvalifikaci na to potřebuji:
38. Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků - hlavně bych se zaměřila na servis lyží,
48. Velkoobchod a maloobchod - nakupovala bych kola a lyže, které bych po servisu prodávala, popřípadě bych sháněla i jiné výrobky, které by mi přinesli výdělek,
72. Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti - zatím nad tímto jen uvažuji do budoucna, kdy bych ráda pořádala sportovní, turistické nebo výtvarné dětské tábory, popřípadě kurzy oprav kol, lyží nebo mazání běžek pro dospělé,
77. Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel - opravy kol.

Předem děkuji za odpověď.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama