reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Povinnosti nového podnikatele  (Přečteno 2704 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Adam

• Host
Povinnosti nového podnikatele
« kdy: 29. 12. 2013, 20:17:10 »
Dobrý den. Jsem začínající podnikatel, živnost mám již od dubna, kdy od tohoto data jsem se také jako osvč zaregistroval u příslušné SP a ZP, zálohy pravidelně platím. Nebyl jsem doteď na FÚ, nebylo mi řečeno, že bych tam měl zajít, mimo podání daňového přiznání. Měl jsem se na FÚ nějak ohlašovat, nebo to za mě udělali na živnostenském odboru? Je to problém, mám to nějak řešit? Děkuji. Adam

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Jindra Górecká

• Člen
  • **
    • Zobrazit profil
Re:Povinnosti nového podnikatele
« Odpověď #1 kdy: 31. 12. 2013, 11:50:18 »
Pokud jste dal souhlas, tak živnostenský úřad vás přihlásil i na Fú, ale nejjistější budete mít, když si zajdete na registr finančního úřadu, a ověříte si, ke kterým daním jste přihlášen - daň z příjmů, daň silniční, daně za zaměstnance, případně to hned doplníte (o bankovní účet)

Platby GoPay

reklama