reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Živnost vázaná  (Přečteno 1151 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Beff

• Host
Živnost vázaná
« kdy: 21. 11. 2013, 10:16:55 »
Dobrý den.Už nějaký pátek uvažuji o otevřeni živnosti a to v oboru živnosti vázané konkrétně bod 21 (Speciální ochranná dezinfekce, dezinsekce a deratizace) a můj problém s kterým bych chtěl poradit se týká toho,že to má ještě 3 podskupiny a nevím pod co spadá moje zaměření.Chtěl bych se zabývat jen likvidaci domácích škůdcu (mravenci,štěnice, rybenky apod.).Tak aby jsme to dali nějak dohromady, tak moje otázka zní do jaké skupiny spadám. A můj další dotaz je jestli by mi někdo nemohl poslat nějaký kontakt na někoho kdo se zabývá rekvalifikacemi na toto zaměření.Prošel jsem internet,volal na úřad práce a živnostňák a nikdo mi nebyl schopen poradit,tak doufám že se štěstí alespoň tady na mě usměje ;D .Předem děkuji za odpovědi

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama