reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Smlouva o nájmu nebytových prostor  (Přečteno 1323 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ondřej

  • Host
Smlouva o nájmu nebytových prostor
« kdy: 29. 10. 2013, 10:40:38 »
Dobrý den,


v červnu letošního roku jsem si pronajal nebytové prostory za účelem provozování restaurace. Mám klasickou smlouvu o nájmu nebytových prostor na dobu určitou na rok.
Jenže teď se změnila situace a k mému překvapení je tento prostor na katastru označen exekučním nařízením k prodeji nemovitosti. Majitelka mne o tom neinformovala a postavila mne před hotovou věc, seznámila mne s člověkem, který hodlá tento prostor koupit a restauraci provozovat sám od 1.11.2013.


Co ale s platnou smlouvou o nájmu, když se mění majitel těchto neb. prostor? Mám zde pořád uložené své peníze, na které čekám až se mi vydělají zpět a te´d bych o ně přišel. Mám možnost se bránit?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama