reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Spor  (Přečteno 1143 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Daniela Vítková

• Host
Spor
« kdy: 16. 09. 2013, 20:18:21 »
Mám takový problém.V Havířově byl hornický den,kde mněla kamarádka pronajatý stánek s pivem.Ona si tam prodávala a já jsem jí přišla navštívit,že v případě,kdyby musela na vc,tak jí to pohlídám.A co se nestalo,čla paní ze sociálky a ani mně nepozdravila.V pondělí jsem šla na sociálku a ona mně napadla,že kde mám dohodu o pracovní činnosti.Já jsem jí marně vysvětlovala,že žádnou smlouvu nemám a že jsem pouze navštívila kamarádku.Ona mi odpověděla,že jí to nezajímá a trvá na smluvě a jak ne,tak mně vyhodí ze sociálky.Tak jsem šla za kamarádkou a jeli jsme za pořadatelem,který stánky provozoval.Nejdříve nechápal,co po něm chci a řekl mi jak mi může dát smlouvu,když jsem pro něho nepracovala.Potom volal na sociálku a ona mu řekla to samé,že příjdu o dávky.Bylo mu mně líto a abych nepřišla o dávky,tak mi napsal ,že jsem si vydělala 100korun.Říkal že je to šikana ze strany paní ze sociálky.Nemeškala a volala na Púřad a ti mne vyškrtli z P úřadu.Že mám nárok až za 3 měsíce.jelikož jsem tu smlouvu donesla za týden.Ale žejem se s ní týden dohadovala taky nikoho nezajímá.Pro mne jsou sociální dávky jediný příjem a mám studujícího syna,na který taky pobírá dávky.Jsem zlikvidována a nevím co si počít,vše bylo děláno pod tlakem i kamarádka tam byla za tou paní aby jí řekla ,že není pravda že jsem tam pracovala,ale taky jí řekla,že jí to nezajímá.Prosím pomozte,nevím co si počít.Vítková   Děkuji

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama