reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Pokračování webových služeb  (Přečteno 10917 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Petra

  • Host
Pokračování webových služeb
« kdy: 10. 08. 2013, 15:38:47 »
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně pokračování webových služeb. Kamarádka si objednala u jedné firmy webové stránky chovatelské stanice včetně domény. Doménu si ta firma zaregistrovala na sebe. Služby kamarádka zaplatila na 1 rok. Nyní by je chtěla ukončit právě z toho důvodu, že nemá doménu vedenou na sebe, platí za ni a asi i jiné neshody se tam vyskytly. Žádné obchodní podmínky jsem na webu firmy nenašla, pouze to, že výpověď služeb musí být 1 měsíc před "doběhnutím", jinak bude účtován storno poplatek 500 Kč. Podle mého názoru na to firma nemá nárok vzhledem k tomu, že nikde nemá žádné obchodní podmínky, jen toto vypovězení (u kterého si nejsem jista, že je tam od začátku), doména je placena na 1 rok a webhosting také. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkala. Kamrádce jsem již založila její doménu i s prezentací jinde. Je to studentka a samozřejmě nemá peněz nazbyt. Mohu poprosit o radu? Děkuji moc za odpověď. Petra Honáková

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama