reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Pomluva o pracovním úrazu  (Přečteno 2128 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Vašek

• Host
Pomluva o pracovním úrazu
« kdy: 08. 10. 2010, 20:55:58 »
Měl jsem v podniku pracovní úraz – vyvrtnutý kotník.Byl jsem vyšetřen v nemocnici. Ještě to není doléčené,chodím na rehabilitaci. Nemocenská trvá. Úraz byl sepsán.Nebylo zjištěno žádné mé porušení, budu odškodněn bez krácení. Zprostředkovaně jsem se dověděl, že můj nadřízený tvrdí, že jsem si úraz způsobil úmyslně. Také to někdo řekl mým spolupracovníkům a ti ty pomluvy roznáší, až mi to řekla i moje sousedka, která s podnikem nemá nic společného.Řekla mi i odkud se to dověděla. Pokud budu mít důkaz (svědka) o tom kdo ty pomluvy šíří, mohu osobu žalovat? Pokud budu mít písemné svědectví sousedky,mohu žalovat za pomluvy osobu,která to roznáší ? A jak ?

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Dagmar Kučerová

• redaktorka a odborný poradce
  • Profík
    • Zobrazit profil
    • Podnikatel.cz
Re: Pomluva o pracovním úrazu
« Odpověď #1 kdy: 09. 10. 2010, 17:58:12 »
Dobrý den,

můžete podat trestní oznámení pro pomluvu, poškozování cizích práv, pokud máte ochotné svědky. Určitě by bylo vhodné nejprve celou záležitost konzultovat s právníkem.

Dagmar Kučerová

Dagmar Kučerová
redaktorka a odborný poradce serveru Podnikatel.cz
www.dagmarkucerova.cz

Platby GoPay

reklama