reklama

reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Nákup zboží plátcem DPH z EU od nepovinné dani  (Přečteno 1757 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Atina

• Host
Dobrý den!
                Chtěla by Vás znovu poprosit o pomoc a zároveň poděkovat za odpovědi, které jsem do teď dostala  - moc stě mi pomohli!
                České s.r.o. plátce DPH nakoupil PC od občana EU (tj. neplátce DPH, osoba nepovinná k dani, není občan ČR ale HU) v hodnotě 15.000,- CZK  v březnu 2013 (až v červnu jsem obdržela od jednatele koupní smlouvu za hotovost ? :-()
                1.  Jaké povinnosti čekají české s.r.o. z hlediska DPH?
                2. Má nějaké povinnosti občan EU vůči českému FÚ?
                3.Má s.r.o. prokazovat, že PC bol přivezen do ČR - nákup uskutečnil jednatel osobně v HU.
Děkuje ještě 1x!             
                               Atinah

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Pavel Říha (Rop)

• Profík
    • Zobrazit profil
Re:Nákup zboží plátcem DPH z EU od nepovinné dani
« Odpověď #1 kdy: 28. 06. 2013, 08:30:53 »
Je to naprosto stejné jako když koupíte to samé od neplátce DPH v ČR.

Platby GoPay

reklama