reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Srážky ze mzdy  (Přečteno 1355 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Alex

• Host
Srážky ze mzdy
« kdy: 25. 06. 2013, 12:32:54 »
Kolik Kč mám srazit rozvedenému zaměstnanci bez vyživovací povinnosti z čisté mzdy? 9.097 nebo 6.065 Kč? Zaměstnanec je v insolvenci, takže pouze pošlu zbytek čisté mzdy na účet insolvečního správce, ale nevím kterou částku mám brát jako nezabavitelnou. Insolvenční správce mi na dotaz napsal, že dle tabulek 9.098,- a že: "výše nezabav. částky pro jednotlivé měsíce závisí na výši čisté mzdy, částka 6.065 Kč, je pravděpodobně z nejnižší čisté měsíční mzdy" - tak teď už tomu narozumím vůbec.  Můžete mi, prosím, někdo poradit jak mám postupovat? Třeba početním příkladem při čisté mzdě: 15.000?- Kč. Děkuji AJ   

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama