reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Dohoda o provedení práce  (Přečteno 1418 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Lucie

  • Host
Dohoda o provedení práce
« kdy: 28. 04. 2013, 23:25:49 »
Dobrý den,
jsme nevýdělečná organizace (Český rybářský svaz) - fungující jako zájmová organizace a rádi bychom s "nejpracovitějšími" členy uzavřeli "dohodu o provedení práce" abychom jim mohli čtvrtletně vyplácet odměnu. Nejsme si jisti, jak správně postupovat....Po sepsání dohod je třeba organizaci přihlásit jako plátce daně ze závislé činnosti? Srážkovou daň budeme finančnímu úřadu odvádět čtvrtletně po vyplacení odměny "zaměstnancům"? Na konci roku pak budeme muset vyplnit nějaké zúčtování? Je třeba organizaci přihlásit také na pojišťovnu k platbě pojistného za organizaci? Předpokládám, že na OSSZ a zdravotní pojišťovny se přihlašovat nemusíme, vzhledem k tomu, že všichni budou uzavírat dohodu o provedení práce a jistě nepřesáhnou dané limity.
Děkuji předem za odpověď, Lucie

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama