reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Nečekaná výpověď  (Přečteno 1666 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

boleslav

  • Host
Nečekaná výpověď
« kdy: 06. 04. 2013, 11:04:07 »
Mám dotaz potýkající se již s mou ososbou přes 20 měsíců,kdy jsem Bohužel bez práce,a to díky jisté nadnár.spol.Výpověd mi dali absolutně nečekaně,bez obeznámení mne.Pracoval jsem tam 4,6 let. a tak to jde se mnou níž a níž.Za chvíli asi již skončím na dlažbě",tak se tážu: zda může Zaměstnavatel zaměstnat člověka "po druhé" či podobnými způsoby..Dost mě to Znehodnotilo,co se mi stalo v červnu 2011 a šokovalo.Smlouva na dobu nerč.,neopíralo se to o posudek vydán závodním dr.této firmy. Takřka všichni mi to sdělují adresně,a to jsem byl ZCELA ZDRÁV  jakož i NYNÍ..ps. ta práce mě velmi bavila,smysluplná. již si Nevím RADY na koho se obrátit,i přes ZNAČNOU snahu něco s tím udělat,upravit,opravit,pozměnit ,ZNOVU PŘEZKOUMAT. Celé to trápení s tím tady nevleze,je to na hodně dlouhé povídání... :'( ...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama 

Platby GoPay

reklama