reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Advokátní zkouška  (Přečteno 1831 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Markéta Haníková

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 24
    • Zobrazit profil
Advokátní zkouška
« kdy: 27. 03. 2013, 11:06:30 »
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda si advokát může dát poplatek za vykonání advokátní zkoušky jako odčitatelnou položku dle § 15 do daňového přiznání za rok 2012? Výdaje za rok 2012 uplatňuje paušálem.
Poplatek musel zaplatit již v roce 2011, podnikat začal až v roce 2012.

Děkuji.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



Offline Pavel Říha (Rop)

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 3 444
    • Zobrazit profil
Re:Advokátní zkouška
« Odpověď #1 kdy: 27. 03. 2013, 13:56:52 »
Nelze. Je zaplacena v roce 2011.


 

Platby GoPay

reklama