reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: Živnost se souhlasem zaměstnavatele  (Přečteno 1429 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jozef

  • Host
Živnost se souhlasem zaměstnavatele
« kdy: 25. 02. 2013, 11:43:38 »
Dle zákoníku práce:
V případě, že zaměstnanec chce vykonávat další výdělečnou činnost vedle svého zaměstnání a při tom jde o činnost, která je shodná s činností jeho současného zaměstnavatele, může tuto činnost vykonávat pouze se souhlasem zaměstnavatele podle § 304 zákoníku práce.Jak se posuzuje shodnost, kdy`z jsem vedení u zaměstnavatele jako servisní technik obráběcích strojů a vedlejší živnost chci provozovat jako programátor PLC,CNC.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



 

Platby GoPay

reklama