reklama

Nový dotaz do odborné poradny

Potřebujete poradit od odborníka?

Odpověď je zajištěna do 72 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Uváděná cena je včetně DPH. Další podrobnosti o službě v Podmínkách užívání.

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Odpověď zajištěna není. Odpovídají nahodile pouze uživatelé diskuzního fóra. V případě potřeby rychlé a odborné rady doporučujeme využít placené poradny.

Autor Téma: OSVČ vedlejší  (Přečteno 1892 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Andrea

  • Host
OSVČ vedlejší
« kdy: 25. 02. 2013, 13:06:24 »
Dobrý den, když OSVČ hlavní začne pracovat na HPP stává se OSVČ vedlejší automaticky nebo je důležité vědět, zda budou příjmy z §6 větší/menší než příjmy dle §7? A jak se to počítá? Zprůměrovat do měsíc x příjmy z podnikání??? Děkuji za odpověď.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



 

Platby GoPay

reklama